loader image
7 Грудня 2021

Львів

Львів – сьоме за величиною місто та культурна столиця України. Це один із найпопулярніших туристичних напрямків в Україні. Якщо ви плануєте подорож до Львова, то нізащо не пожалкуєте.

Львів входив до складу восьми держав (Галицько-Волинського князівства, Речі Посполитої, Австро-Угорщини, Російської імперії, ЗУУР, СРСР, тоталітарного фашистського режиму та у складі сучасної України). Кожен п’ятий мешканець Львова – студент.

Не всі знають, що Львів був збудований на воді. У самому серці міста протікає річка Полтва. Річка була штучно захована під землею у спеціально обладнаному саркофазі на відстані 150 км. Річку Полтву можна побачити у підвалі оперного театру. Львів – місто, яке отримує найбільше дощів у всій країні Україна. Львів’яни жартують, що дощі почалися 1256 року (рік заснування Львова) і не припиняються досі.

У Львові налічується понад 2500 архітектурних та історичних пам’яток, і він включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Найвища будівля у Львові – церква Ольги та Єлизавети. Ви можете піднятися на найвищу вежу (88 метрів) та насолодитися чудовим видом на місто.

Щороку у Львові проводиться понад сотня фестивалів (музичних, кулінарних та культурних). Деякі з найпопулярніших свят у Львові:

– Національне свято шоколаду, яке відбувається в жовтні;

– Львівський Різдвяний ярмарок з Днем Пампуха під час свят;

– Свято української писанки, яке відзначається в останній тиждень Великого посту;

– Львівський книжковий форум – найбільший книжковий форум в Україні, який проходить у вересні.

Хоча деякі люди люблять бачити грандіозну архітектуру під час подорожі, інші вважають за краще проводити більше часу на природі та дихати свіжим повітрям. Якщо ви один з останніх, вам обов’язково сподобається відвідати Львів, оскільки це місто близьке до природи.

Львів, Україна, має понад 30 різноманітних парків, міських лісів та ботанічних садів. Одним із найпопулярніших природних парків міста є Стрийський парк, оскільки його 52 га землі вкриті екзотичними деревами та є гарний ставок, де спокійно можуть плавати лебеді.

Найстарішим природним парком, який ви можете побачити і відвідати у Львові, є парк імені Івана Франка. Цей парк розташований біля Львівського національного університету і став популярним місцем відпочинку місцевих жителів та туристів.

Львів – місто, де було винайдено гасову лампу. Також у Львові народився та жив знаменитий письменник та журналіст Леопольд фон Захер-Мазох. Він досліджував традиції галичан та описав деякі з них у своїх оповіданнях.

Львів використовується Голлівудом для створення спецефектів у багатьох фільмах. Серед них “Халк”, “Людина-павук”, “Гаррі Поттер” та багато інших.

Деякі з найпопулярніших ресторанів Львова є “таємними” та добре захованими, тому перед тим, як вирушити на вечерю, необхідно дізнатися точне місце розташування та як туди дістатися.