loader image

Вихідні дані

Відповідальний за вміст згідно з § 6 MDStV:

ГО Україна Форум
Wittelsbacherstr. 1
10707 Берлін

Тел.: +49 (0) 30 3434 8197
Електронна адреса: info@ukraine-forum.eu
Інтернет: www.ukraine-forum.eu
www.holodomor-ukraine.com

Внесено 21.11.2020 до регістру реєстраційного суду: дільничий суд Берлін-Шарлоттенбург. Реєстраційний номер: 38591 B

Уповноважена на спільне представництво:
Голова: Люба Покотило

Податкова інспекція по роботі з юридичними особами I: Bredtschneiderstr. 5, 14057 Берлін
Відповідальна особа згідно з § 55 абз. 2 RStV: Люба Покотила Wittelsbacherstr. 1, 10707 Берлін

Загальна інформація:

Авторське право
Розмноження будь-якого роду дозволяється тільки з прямої, тобто письмової згоди асоціації. Розміщення в онлайн-сервісах та Інтернеті, а також копіювання на носіях інформації може відбуватися лише за попередньої підтвердженої згоди асоціації.

Зображення
Всі права на відтворені тут зображення належать ГО Україна Форум, про використання див. розділ “Авторське право”.

Відповідальність
Матеріали та  зміст для сайту www.ukraine-forum.eu добираються з обережністю. Проте, будь-яка відповідальність виключається.

Важливе повідомлення з приводу всіх посилань
Організація не несе відповідальності за зміст зовнішніх сторінок, на які можна потрапити за посиланням або за допомогою посилань. Ця заява відноситься до всіх посилань або згадувань на цій домашній сторінці, які не вказують на сайти організації.

На цьому сайті для аналізу і статистики використовуються сесійні файли cookie і Google Analytics. Ми використовуємо файли cookie для різних цілей, включаючи аналіз і персоналізовані маркетингові повідомлення. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з їх використанням.

Захист даних
Ми серйозно ставимося до захисту ваших персональних даних і дотримуємося правил чинного законодавства про захист даних, зокрема постанови ЄС про захист даних (EU-DSGVO) і Федерального закону про захист даних (BDSG), а також даної політики конфіденційності. Ми обробляємо особисті дані наших користувачів тільки в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення функціональності сайту, а також нашого контенту, послуг, пропозицій і т.д ..

Персональні дані – це будь-яка інформація, що відноситься до ідентифікованої або такої, що піддається ідентифікації фізичної особи. Декларація про захист даних дає вам уявлення про те, які персональні дані обробляються і з якою метою. Крім того, в цій політиці конфіденційності зазначено, як ми забезпечуємо захист ваших персональних даних.

Розробка сайту – компанія Esfirum