loader image
27 Березня 2020

Голодомор-брошура

Ми звернулись до всіх членів петиційної комісіі Бундестагу ФРН, а також до пана Міхаеля Рота. Всі вони отримали наступний лист.

(Основний зміст листа)

Ми, українці, кожен з нас, хто несе в своїх серцях цей біль убитих голодом українців, з великою надією чекаємо на Ваше рішення про визнання Голодомору в Україні 1932-1933 року геноцидом із застосуванням голоду, як засобу знищення та гноблення українського народу.

Численні історії тих, хто вижив і документальні фільми, вільно доступні на будь-якій мові, не дозволяють нам стати безмовним спостерігачем за тим, як систематично знищували і пригнічували український народ.

Ми є уповноваженою стороною убитих людей, які були змушені покинути жорстокою смертю родючий чорнозем. Будь ласка, ознайомтеся з невеликою фото документацією в цьому листі. Перш ніж Ви приймете рішення, візьміть колоски пшениці, яких так не вистачало цим людям, щоб вижити. А також подивіться на мить в очі вмираючих від голоду дітей, які зображені на фото.

23 листопада є Днем жалоби в пам’ять про 3,9 млн. українських жертв голоду. У зв’язку з 86-ми роковинами цієї трагедії Посольство України сердечно запрошує Вас і Ваших наближених на пам’ятний захід у п’ятницю, 29 листопада 2019 року в Passionskirche.

Яка цінність людського життя, яка цінність правди, яка цінність болю і крику страждаючих людей?

 

Берлін, 21.11.2019

 

ДОПОМАГАЄМО

Стати нашим партнером

„Kämpft - und ihr werden gewinnen! Gott ist mit euch! An eurer Seite sind die Wahrheit, die Ehre und der heiligen Wille!“