loader image
співпрацюємо

Наші партнери

«ПравдаЗП»(«Запорізька правда») – єдина в області українськомовна газета регіонального рівня, яка оперативно, помірковано і виважено висвітлює життя обласної територіальної громади, піднімає на своїх сторінках актуальні проблеми, пов’язані з економікою регіону, розвитком соціальної сфери, земельних відносин; відродження духовності, культури, спорту тощо.

Webseite besuchen

Письменник-публіцист - Тимур і Олена Литовченко

Webseite besuchen

Уляна Флишко Керівник Фонду „Здійснити мрію“ Журналістка від MediaStar Керівник проекто „Мій тато захищає Україну“, Львів Адміністратор групи „Мас-медія Львівщини"

Webseite besuchen

Інформаційно-розважальна веб-платформа UaModna об'єднує людей з усього світу! Статті, інтерв'ю, фото, відео, проза, лірика, арт; кожного дня нові цікаві публікації. Тут ви знайдете захопливі дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі та наукові доробки сучасників.

Webseite besuchen

ГО «Освітній ресурсний центр» освітні програми для шкільної і студентської молоді, стажування науковців, проведення освітніх заходів ЛОКАЛЬНИЙ РОЗВИТОК підтримка розвитку об'єднаних територіальних громад, впровадження нових практик взаємодії місцевих органів влади та організацій громадянського суспільства КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ НАПРЯМ освітньо-культурна діяльність, розбудова українсько-європейського культурного обміну

Webseite besuchen

Оксана Рузам Присяжна перекладачка з української та німецької мови. Засвідчені переклади дипломів, свідоцтв про народження, одруження тощо, документів куплі-продажі, юридичних та медичних документів. Усні переклади в суді, у нотаріуса, при одруженні, на переговорах, конференціях, в клініках

Webseite besuchen

Український католицький університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

Webseite besuchen

Esfirum-Unternehmen Professionelle Website-Entwicklung, einzigartiges Webdesign, Entwicklung mobiler Anwendungen, Internet-Marketing (kontextbezogene Werbung, SEO, SMM).

Webseite besuchen
Допомагаємо

Стати нашим партнером

„Kämpft - und ihr werden gewinnen! Gott ist mit euch! An eurer Seite sind die Wahrheit, die Ehre und der heiligen Wille!“

Taras Schewtschenko